Hea spordisõber!

Rahvaspordiklubi Kuuse on asutatud 4. aprillil 1993. Alates 1993. aasta sügisest pakume organiseeritud sportimisvõimalusi kõigile tervisest ja liikuvast eluviisist lugu pidavatele inimestele.

Meie klubi prioriteediks on lapsed ja noored. Möödunud aastate jooksul on meie klubi erinevates treeningtundides sportimisrõõmu leidnud üle 800 lapse. Meie kasvandikud on tegelenud kergejõustiku, ju-jutsu, tennise, korvpalli, jalgpalli ja sulgpalliga.

Klubi eestvedamisel on esindatud Saue valda maakondlikel võistlustel ja komplekteeritud võistkondi Eesti vabariigi valdade suve- ja talimängudeks. Traditsiooniks on muutunud Saue valla sügisjooksu korraldamine iga aasta septembris.

Meie klubi spordibaasiks on Laagri spordihall, mis asub aadressil Kuuse 39a, Laagri. Hall sai 2009. aastal PRIA toetusel uue värske siseviimistluse, kaasaegsed riietus- ja pesemisruumid ning mugava, värskendava saunakompleksi.

Hubaselt privaatses, puidust põrandaga spordisaalis saab mängida korvpalli, võrkpalli, jalgpalli, sulgpalli ja tennist. Tihti kasutatakse saali ka laste sünnipäevade läbiviimiseks.

Laagri spordihall on avatud eelregistreeritud spordi- ja treeningtundide ajal.

Tutvu meie kodulehega, leia endale meelepärane spordiala ja…

… TULE SPORTIMA!

Kindlasti leiame Sulle ja sinu sõpradele vaba treeningtunni või mõnusa pallimängusõpruskonna.

Lugupidamisega
Rahvaspordiklubi Kuuse juhatus